poniedziałek, 26 stycznia 2015

Story cubes w natarciu

Nie muszę wspominać chyba jak bardzo uwielbiam Story Cubes? Pod koniec zeszłego roku wyszły trzy nowe dodatki: galaktyka, sport i medycyna. Niestety, w minimalnej ilości czyli 3 kości na dodatek (zamiast oryginalnych pierwszych trzech części - po 9 kości). 18 unikalnych ikonek opisujących elementy które kojarzą się z kosmosem i podróżami pozaziemskimi, które mogą zostać wykorzystane przy snuciu opowieści, do tego tyle samo elementów, które kojarzą się z medycyną i zdrowiem oraz tych, znanych z różnych popularnych sportów.

Ubogaca to dotychczasową pulę kości. Miłą informacją (aczkolwiek realizacja nastąpi dopiero we wrześniu br.) jest fakt, że story cubes obejmą różne historie komiksowo-filmowo-książkowe. Dodatkowymi zestawami będą story cubes - Batman i story cubes - Muminki. Tym razem w zestawach po 9 kości w każdym.

W zasadzie nie  korzystałam jeszcze z kości do snucia historii w gronie znajomych... do tej pory wykorzystywałam je w nauce języka, co zresztą świetnie się sprawdzało na różnych poziomach nauczania, ale z chęcią w końcu skorzystam z ich podstawowej funkcji. :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz