niedziela, 17 lutego 2013

Leon czeka na Twój głos!

Konkurs na Super Kota Pomorza, rozpoczął się. Leon na razie zajmuje zaszczytne 197 miejsce :( ale liczy na twój głos… i twoich krewnych, znajomych…

 

Leon przesunął się jak burza… ze 197 na 87 miejsce w rankingu. Woda sodowa zaczyna powoli mu uderzać do głowy. Znalazł się w pierwszej setce i miejsce gwiazdy jest oczywiście gdzie? Na stole. :)

Kolejny dzień rankingu… zajmujemy 74 miejsce. :)

Oscylujemy pomiędzy 68 a 70  miejscem, im bliżej pierwszej 50-tki tym konkurencja silniejsza… ale wciąż próbujemy :)

Udało się nam osiągnąć 65 miejsce, ale walka zaczyna być bardziej zażarta, więc bujamy się między 65 a 70, powoli dążymy do wślizgnięcia się do pierwszej 50-tki :)

Udało się nam osiągnąć 59 miejsce, coraz bliżej połówki pierwszej setki i coraz zajadliwsza konkurencja, pierwszych kilkunastu kotów nie liczę… tylko te realne :)  

Przedostatni dzień lutego powitał nas ślicznym słońcem i 57 miejscem w rankingu konkursowym. Wedle wszelkich znaków na niebie i ziemi zapewne jutro będzie ostatni dzień konkursu (chyba że się zdziwię), więc fajnie by było dotrzeć do 50. :)

1 marca jednak mnie zadziwił. Mamy 53 miejsce, konkurs trwa nadal, a Leon potrzebuje kolejnych głosów, żeby wejść do pierwszej 50-tki. Zacytuję tu Władcę Papieru, który przecudnie zachęca na Facebooku do głosowania: “Koleżanka zbiera głosy dla swojego genialnego Leona! Możesz zbudować jego sukces, głosując 5 razy każdego dnia! Chwytamy za myszki i karmimy nimi Leona!” Dziękujemy! :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz